XVI Szkolna Gala Osiągnięć Uczniów

FOT 9629 Copy

21 czerwca 2018 r. po raz szesnasty w naszej szkole odbyła się Szkolna Gala Osiągnięć Uczniów.

Uczniów wyróżniono w następujących kategoriach: konkursy przedmiotowe na szczeblu powiatowym i wyżej, konkursy pozaprzedmiotowe na szczeblu powiatowym i wyżej, średnia dydaktyczna 5,0 i wyżej, aktywność w życiu społecznym. Wyróżnienia w postaci dyplomów i znaczków pamiątkowych wręczali: burmistrz Iławy - Adam Żyliński, dyrektor MZOSiP - Małgorzata Kamińska oraz dyrektor SP5 – Mariusz Sadowski. W uroczystości brali również udział rodzice wyróżnionych uczniów.

Oprawę artystyczną zapewnił szkolny zespół End Bench, a przygotowaniem imprezy oraz jej prowadzeniem zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego.