Iławskie obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

IMG 8206

11 listopada 2018 r. na iławskim cmentarzu komunalnym przy ulicy Wyszyńskiego obył się Apel Poległych oraz przedstawiono rys historyczny procesu odbudowy polskiej państwowości po 123 latach zaborów.

Wśród zgromadzonych pod Grobem Nieznanego Żołnierza nie zabrakło przedstawiciela dyrekcji naszej szkoły (Małgorzaty Stępkowskiej) oraz uczniów ze składu pocztu sztandarowego. Po  zakończeniu  uroczystości obecni udali się do kościoła pod wezwaniem Św. Brata Alberta, gdzie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny.

Piotr Bryl