100 uczestników po 100 metrów na 100 lat wolności

 

MAR 8928

9 października 2018 r. uczniowie i nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Iławie uczcili stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości szczególnym i wyjątkowym biegiem sztafetowym.

Szczególnym i wyjątkowym nie tylko ze względu na rocznicę, ale udział ponad 100 uczniów, którzy swoim uczestnictwem dowiedli, że celebrować 100 lat wolności państwa polskiego można na wiele sposobów. Udział w biegu był dobrowolny, jednak liczba chętnych przerosła oczekiwania organizatorów. Każdy pragnął jak najlepiej wypaść i osiągnąć jak najlepszy czas. Całość zawodów odbyła się zgodnie z zasadami fair play. Sygnał do startu sztafety dał gwizdkiem dyrektor Mariusz Sadowski. Wszyscy uczestnicy osiągnęli bardzo dobre czasy, bo znacznie poniżej 20 sekund na dystansie 100 metrów.

Piotr Bryl

pobrane 
 
 
Synergia-logo
 
 
 liniadzieciom

 

noblik1

N O B L I K I

 100 lat logo rgb

bohaterON

Laboratorium-1

office365

epapieros

 banery-small2

SP5 Iława

baner-big

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
możliwy jest pod adresem email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.