Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Krótka historia szkoły
Integracja w SP5
Nadanie szkole sztandaru oraz imienia Polskich Noblistów
Nadanie szkole sztandaru
Patroni szkoły
Nobliki

Wizyta w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

 

P1080246

13 maja 2019 r. uczniowie klas VIIIc oraz IIIb wraz z opiekunami udali się na wycieczkę zawodoznawczą do Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Podczas zwiedzania młodzież mogła poznać od strony praktycznej wcześniej omówione stanowiska pracy, obserwować pracę osób zatrudnionych w hotelu. Mieliśmy możliwość obejrzenia i omówienia pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu i sprzedaży, recepcjonisty, pokojowej, kucharza, kelnera, kosmetologa,  fizjoterapeuty. Zwiedziliśmy m.in. pokoje hotelowe, atrakcje hotelu – kompleks basenowy,  kręgielnię, siłownię i fitness, klub, taras z widokiem na jezioro. Ponadto młodzież dowiedziała się, jakie są wymagania związane z poszczególnymi zawodami oraz uzyskała informacje nt. prac w okresie wakacyjnym. Na koniec czekała na nas miła, słodka niespodzianka w restauracji hoteluJ

Dziękujemy przedstawicielom hotelu za miłą atmosferę, wspaniałe przyjęcie wszystkich naszych uczniów i opiekunów, a przede wszystkim moc informacji i doświadczeń.

Program realizowany jest przez: Kuratorium Oświaty w Olsztynie a Warmińsko – Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną a Firmą ALNEA Sp. z o.o.

Magdalena Lewkiewicz

pobrane 
 
 
Synergia-logo
 
 
 liniadzieciom

 

noblik1

N O B L I K I

 100 lat logo rgb

bohaterON

Laboratorium-1

office365

epapieros

 banery-small2

SP5 Iława

baner-big

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
możliwy jest pod adresem email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.