Nadanie szkole sztandaru

Wizyta w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

P1080246

13 maja 2019 r. uczniowie klas VIIIc oraz IIIb wraz z opiekunami udali się na wycieczkę zawodoznawczą do Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Podczas zwiedzania młodzież mogła poznać od strony praktycznej wcześniej omówione stanowiska pracy, obserwować pracę osób zatrudnionych w hotelu. Mieliśmy możliwość obejrzenia i omówienia pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu i sprzedaży, recepcjonisty, pokojowej, kucharza, kelnera, kosmetologa,  fizjoterapeuty. Zwiedziliśmy m.in. pokoje hotelowe, atrakcje hotelu – kompleks basenowy,  kręgielnię, siłownię i fitness, klub, taras z widokiem na jezioro. Ponadto młodzież dowiedziała się, jakie są wymagania związane z poszczególnymi zawodami oraz uzyskała informacje nt. prac w okresie wakacyjnym. Na koniec czekała na nas miła, słodka niespodzianka w restauracji hoteluJ

Dziękujemy przedstawicielom hotelu za miłą atmosferę, wspaniałe przyjęcie wszystkich naszych uczniów i opiekunów, a przede wszystkim moc informacji i doświadczeń.

Program realizowany jest przez: Kuratorium Oświaty w Olsztynie a Warmińsko – Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną a Firmą ALNEA Sp. z o.o.

Magdalena Lewkiewicz