Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Krótka historia szkoły
Integracja w SP5
Nadanie szkole sztandaru oraz imienia Polskich Noblistów
Nadanie szkole sztandaru
Patroni szkoły
Nobliki

Wizyty uczniów SP5 w RSY

 

P1070641

Od marca do końca kwietnia 2019 r. uczniowie klas VIIa, VIIb, VIIIa, VIIIc oraz IIIa, IIIb, wraz z wychowawcami  i opiekunami wzięli udział w wycieczkach zawodoznawczych do firmy RSY Sp. z o . o. Firma ma swoją siedzibę w Iławie, ul. Grunwaldzka 13.

Podczas zwiedzania młodzież mogła poznać od strony praktycznej wcześniej omówione stanowiska pracy, poczuć się w roli pracownika, obserwować pracę osób zatrudnionych                         w firmie. Uczniowie mieli możliwość obserwowania czynności związanych z naprawą silników, a także naprawą i regeneracją podzespołów silników (m.in. głowice, kadłuby silników, pomp wtryskowych itp.). Przedstawiciele firmy pokazali i omówili m.in. pracę na stanowisku specjalisty ds. kadr, specjalisty ds. marketingu jak i koordynatora ds. sprzedaży. Ponadto młodzież dowiedziała się, jakie są wymagania i przeciwwskazania związane z poszczególnymi zawodami.

Dziękujemy firmie RSY Sp. z o. o. za miłą atmosferę, wspaniałe przyjęcie wszystkich naszych uczniów i opiekunów, a przede wszystkim moc informacji i doświadczeń.

Program realizowany jest przez: Kuratorium Oświaty w Olsztynie a Warmińsko –Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną a Firmą ALNEA Sp. z o.o.

Magdalena Lewkiewicz

pobrane 
 
 
Synergia-logo
 
 
 liniadzieciom

 

noblik1

N O B L I K I

 100 lat logo rgb

bohaterON

Laboratorium-1

office365

epapieros

 banery-small2

SP5 Iława

baner-big

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
możliwy jest pod adresem email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.