Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Krótka historia szkoły
Integracja w SP5
Nadanie szkole sztandaru oraz imienia Polskich Noblistów
Nadanie szkole sztandaru
Patroni szkoły
Nobliki

Święto Szkoły 2020

 janko-muzykant-b-iext53201808

Koronawirus pokrzyżował wiele szkolnych planów, w tym obchody Święta Szkoły. Niestety nasi szkolni hobbyści nie mogli zaprezentować swoich pasji i umiejętności w auli. Zamiast tego uczniowie poznali literackiego hobbystę, Janka Muzykanta i jego smutną historię. Dodatkowym atutem noweli jest to, że napisał ją jeden z naszych patronów, laureat Literackiej Nagrody Nobla 1905 Henryk Sienkiewicz. Zajęcia odbyły się w klasach pod opieką wychowawców. Losy Janka zainspirowały uczniów do wielu działań, w tym plastycznych. Nadarzyła się też okazja, by porozmawiać o własnych pasjach i sposobach ich rozwijania. Uczniowie starszych klas mogli przy tej sposobności powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę polonistyczną. Miejmy nadzieję, że za rok wrócimy do tradycyjnego spotkania pod hasłem „Od hobbysty do noblisty”.

pobrane 
 
 
Synergia-logo
 
 
 liniadzieciom

 

noblik1

N O B L I K I

 100 lat logo rgb

bohaterON

Laboratorium-1

office365

epapieros

 banery-small2

SP5 Iława

baner-big

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
możliwy jest pod adresem email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.